Busy Reklamowe

Czym są busy Reklamowe?

      Mamy do zaoferowania dla Państwa wynajem lub sprzedaż busa reklamowego. Jest to samochód umożliwiający montaż bannera reklamowego lub plakatu. Dzięki profesjonalnej konstrukcji zbudowanej z dwóch wklęsłych powierzchni w kształcie litery „C” reklama jest widoczna nawet w silnie nasłonecznione dni. Mobilne busy możemy wykorzystać również do jazdy nocnej dzięki podświetleniu powierzchni reklamowej.

Jako pierwszy w Polsce producent busów reklamowych wykonujemy także nośniki reklamowe typu: backlight, plakaty w systemie roll – up oraz telebimy.

Czym różnią się busy reklamowe od przyczep reklamowych?

      Największa zaleta busów to możliwość umieszczania ich wszędzie tam gdzie prawo zabrania umieszczenia przyczep reklamowych. Busy traktowane są przez prawo jak samochód i posiadają możliwość zaparkowania w każdym dozwolonym przepisami miejscu.

Postaw bezpiecznie swoją reklamą nie martwiąc się o naliczanie dodatkowych kosztów od państwa.

Dlaczego nasze busy reklamowe ?

  • 1. 3 lata GWARANCJI (najdłuższa na rynku!)
  • 2. Serwis na terenie całej Polski i niektórych krajów europejskich
  • 3.Uniwersalność – możliwość zmiany nośnika reklamy
  • 4. Najwyższa jakość i estetyka [czyt.więcej: całość ocynkowana ogniowo]
  • 5. Najwięcej modeli przyczep i dodatków w Europie
  • 6. Kompleksowość – projekty, wydruki, spoty reklamowe (reklama od A do Z)
    [czyt. więcej: Chętnie podejmujemy się realizacji projektów wg specyfikacji klienta, zajmujemy się wydrukiem oraz montażem czy wyklejeniem. Możemy wykonać spot reklamowy i udostępnić nagłośnienie]
  • 7. Transport cała Europa (tani)

Pociągi reklamowe

      Oferujemy dla Państwa jednoczesny wynajem busa reklamowego wraz z przyczepą reklamową. Z połączenia powstaje „Pociąg Reklamowy”, który umożliwia montaż aż 50 m2 mobilnej reklamy!

Reklama jest widoczna przez większą grupę ludzi w terenach miejskich, w drodze na wakacje, zakupy czy też autostradach. Nietuzinkowy wygląd zwraca uwagę, zostaje na dłużej w pamięci.

Nowoczesny design, dbałość o najmniejsze szczegóły to cechy, które czynią nasze busy najlepszym nośnikiem Państwa reklamy.