Przyczepa BackLight (Podświetlana od środka) 504×238 cm

      Proponujemy Twojej firmie najlepszą przyczepę z oświetleniem wewnętrznym, którą zaprezentowaliśmy jako pierwsi polskiemu i europejskiemu rynkowi! Charakteryzująca się mocnym światłem, uzyskanym dzięki modułom LED SMD5050 (najmocniejsze na rynku) reklama widoczna jest całą dobę w świetnej jakości.

W 2014r. wprowadziliśmy nowość!

Istnieje możliwość oświetlenia modułami LED SMD5050 RGB wraz ze sterownikiem dzięki czemu możesz płynie zmieniać podświetlenie w 256 kolorach.

Dodatkowo oświetlenie świeci w rytm puszczonej muzyki, co jest idealnym rozwiązaniem dla firm zajmujących się eventami, koncertami, dyskotekami lub osób chcących zwiększyć uwagę przechodniów.


     Do produkcji przyczep używamy najlepszych materiałów potwierdzonych znakami jakości TÜV i CE. Atutem przyczepy jest jej cicha praca podczas jazdy. Dzięki akumulatorowi żelowemu oświetlenie jest zawsze mocne i równe.


     W przypadku opcji stacjonarnej do przyczepy można dołożyć dodatkowe akumulatory, aby czas świecenia osiągał nawet do 30H. By zapewnić klientowi, że przyczepa nie wyczerpie zbyt wysokiej ilości prądu, wyposażono ją w system doładowywania akumulatorów żelowych, która uzupełnia moc w akumulatorze. Dodatkowo przyczepa wyposażona jest w system zabezpieczenia akumulatora głównego, aby Twój samochód zawsze zapalił. Zamontowane jest także gniazdo 230 V idealne rozwiązaniem dla tych, którzy chcą ustawić przyczepę podświetloną bez ładowania akumulatora. W terenie bez dostępu do prądu jest możliwość montażu agregatu prądotwórczego.

     Wymiary przyczepy są najbardziej uniwersalne i pozwalają na wygodną, normalna jazdę w ruchu ulicznym. Co ważne, łatwo ją ustawić. Dzięki załączonej homologacji, otrzymasz dożywotni przegląd techniczny przyczepy. Aby móc prowadzić samochód z przyczepą BackLight wystarczy prawo jazdy kat. B. Zamów i przygotuj się na gwarantowany sukces Twojej reklamy!

EasyBanner - KMPolska
     Nowoczesny system montażu bannera w reklamie mobilnej. Jako pierwsi w Europie stworzyliśmy system instalacji bannerów mocowanych podobnie jak "Firany". Już teraz przy pomocy karabinków i naciągu grzechotkowego możemy w szybki sposób ok 15 minut (w zależności od doświadczenia) zamontować dowolny banner reklamowy na przyczepę.

System ładowania Panele Fotowoltaniczne - KMPolska
Światowa NOWOŚĆ 2014 roku.
Jesteśmy pierwszą firmą która wprowadziła innowacyjny system PV (przez panele fotowoltaniczne), który dzięki regulatorowi ładowania uzupełnią energię akumulatorów w przyczepach Backlight wykorzystywaną do nagłośnienia jak i oświetlenia przyczep. Panele są umieszczone na dachu przyczepy zapewniając maksymalny kontakt promieni słonecznych z powierzchnią paneli.

SPECYFIKACJA
Przyczepa lekka na kategorię "B"
Rama stalowa ocynkowana ogniowo
Przyczepa dociążona
Homologacja
Cztery nogi stabilizujące
GWARANCJA 12 miesięcy, do 3 lat
DANE TECHNICZNE
DMC 450 kg
Ładowność -
Długość powierzchni reklamowej 504 cm
Szerokość powierzchni reklamowej 238 cm
Koła 175/70 R13
Oś skrętna AL-KO lub KNOTT
INFORMACJE O PRODUKCIE
 
SPRZEDAŻ NOWEJ PRZYCZEPY
Cena: 9000 PLN
Czas oczekiwania: do 21 dni w przypadku braków magazynowych
Zakup przyczep: Przyczepy naszej firmy można nabyć na terenie Polski, Niemiec, Czech oraz Słowacji