Przyczepa BackLight (Podświetlana od środka) 600×300 cm

Jako pierwsi w Polsce i Europie wprowadziliśmy na rynek seryjną produkcję przyczep z oświetleniem wewnętrznym! Wyposażenie w moduły LED SMD5050 (najmocniejsze na rynku) idealnie i równomiernie podświetla reklamę powodując, że cała powierzchnia reklamowa widoczna jest w nocy jak za dnia. To ogromny plus podczas jazdy w nocy, ponieważ przyczepa zostanie zawsze zauważona!

W 2014r. wprowadziliśmy nowość!

Istnieje możliwość oświetlenia modułami LED SMD5050 RGB wraz ze sterownikiem dzięki czemu możesz płynie zmieniać podświetlenie w 256 kolorach.

Dodatkowo oświetlenie świeci w rytm puszczonej muzyki, co jest idealnym rozwiązaniem dla firm zajmujących się eventami, koncertami, dyskotekami lub osób chcących zwiększyć uwagę przechodniów.

Trwałe i solidne materiały użyte do produkcji przyczepy są potwierdzone znakiem jakości CE i TÜV. Dodatkowym atutem jest minimalny hałas przyczepy podczas użytkowania. Zainstalowane akumulatory żelowe oświetlają reklamę zawsze mocno i równomiernie.

W przypadku używania przyczepy jako opcji stacjonarnej można zastosować dodatkowe akumulatory, by czas świecenia osiągał nawet do 30H. Kolejna zaleta naszych przyczep to możliwość zastosowania systemu doładowywania akumulatorów żelowych, która uzupełnia moc w akumulatorze. Daje to klientowi, pewność że oświetlenie nie wyczerpie zbyt wysokiej ilości prądu. Dodatkowo przyczepa wyposażona jest w system zabezpieczenia akumulatora głównego, aby Twój samochód zawsze zapalił. Zamontowane jest także gniazdo 230 V idealne rozwiązaniem dla tych, którzy chcą ustawić przyczepę podświetloną bez ładowania akumulatora. W przypadku stosowania przyczepy Backlight w terenie bez dostępu prądu istnieje możliwość montażu agregatu prądotwórczego.

Załączona homologacja gwarantuje bezterminowy przegląd techniczny przyczepy. Duże wymiary reklamy sprawią, że będziesz widoczny przy trasach szybkiego ruchu czy na wielkich parkingach. Backlight to nowoczesny i prestiżowy nośnik reklamy podkreślający wizerunek marki i gwarantujący najwyższą jakość ekspozycji.

Nowoczesny system montażu bannera w reklamie mobilnej. Jako pierwsi w Europie stworzyliśmy system instalacji bannerów mocowanych podobnie jak „Firany”. Już teraz przy pomocy karabinków i naciągu grzechotkowego możemy w szybki sposób ok 15 minut (w zależności od doświadczenia) zamontować dowolny banner reklamowy na przyczepę.

System ładowania Panele Fotowoltaniczne - KMPolska

Światowa NOWOŚĆ 2014 roku.

Wprowadziliśmy innowacyjny system ładowania PV (przez panele fotowoltaiczne), który dzięki regulatorowi uzupełnią energię akumulatorów w przyczepach Backlight wykorzystywaną do oświetlenia jak i nagłośnienia przyczep. Panele są umieszczone na dachu przyczepy zapewniając maksymalny kontakt promieni słonecznych z powierzchnią paneli.

SPECYFIKACJA
Przyczepa lekka na kategorię "B"
Rama stalowa ocynkowana ogniowo
Przyczepa dociążona
Homologacja
Cztery nogi stabilizujące
GWARANCJA 12 miesięcy, do 3 lat
DANE TECHNICZNE
DMC 700 kg
Ładowność -
Długość powierzchni reklamowej 600 cm
Szerokość powierzchni reklamowej 300 cm
Koła 175/70 R13
Oś skrętna AL-KO lub KNOTT
INFORMACJE O PRODUKCIE
SPRZEDAŻ NOWEJ PRZYCZEPY
Cena: 11500 PLN
Czas oczekiwania: do 21 dni w przypadku braków magazynowych
Zakup przyczep: Przyczepy naszej firmy można nabyć na terenie Polski, Niemiec, Czech oraz Słowacji