Przyczepa reklamowa w kształcie litery A 2w1 300×140 cm

Reklama o niewielkim rozmiarze jest idealna do jazdy nawet w najciaśniejszych uliczkach! Można nią reklamować w niemalże każdym miejscu. Świetnie nadaje się do ustawienia na chodnikach, a wąski rozstaw osi nie ogranicza miejsca dla przechodniów.

Reklama „2w1” daje możliwość przyklejenia plakatu oraz założenia na nią banera. To rozwiązanie świetnie się sprawdza dla firm, których oferta często się zmienia, np. tygodniowa promocja. Wtedy wystarczy zdjąć baner i wykleić reklamę stosunkowo tańszym plakatem, a następnie wrócić do poprzedniej reklamy. To także plus dla agencji reklamowych, które w ciągu tygodnia prowadzą kampanię dla klientów, a na weekend montują własną reklamę.

     Atut naszej przyczepy to wysoka jakość komponentów, z których została wyprodukowana oraz oznaczenie ich certyfikatami TÜV I CE. Do ciągnięcia przyczepy samochodem wystarczy prawo jazdy kat. B. Nie trzeba się martwić o coroczny przegląd techniczny, gdyż dzięki homologacji dostajemy go bezterminowo.

System ładowania Panele Fotowoltaniczne - KMPolska

Światowa NOWOŚĆ 2014 roku.

Jako lider w produkcji przyczep wprowadzamy innowacyjny system ładowania przez panele PV (Panele Fotowoltaiczne), który dzięki regulatorowi uzupełnią energię akumulatorów w przyczepach typu A wykorzystywaną do nagłośnienia lub doświetlenia powierzchni reklamy. Panele są umieszczone na dachu przyczepy zapewniając maksymalny kontakt promieni słonecznych z powierzchnią paneli oraz największą efektywność procesu ładowania.

SPECYFIKACJA
Przyczepa lekka na kategorię "B"
Rama stalowa ocynkowana ogniowo
Przyczepa dociążona
Homologacja
Cztery nogi stabilizujące
GWARANCJA 12 miesięcy, do 3 lat
DANE TECHNICZNE
DMC 450 kg
Ładowność -
Długość powierzchni reklamowej 300 cm
Szerokość powierzchni reklamowej 140 cm
Koła 165/70 R13
Oś skrętna AL-KO lub KNOTT
INFORMACJE O PRODUKCIE
SPRZEDAŻ NOWEJ PRZYCZEPY
Cena: 4000 PLN netto
Czas oczekiwania: do 21 dni w przypadku braków magazynowych
Zakup przyczep: Przyczepy naszej firmy można nabyć na terenie Polski, Niemiec, Czech oraz Słowacji
WYNAJEM PRZYCZEPY REKLAMOWEJ
Cena: od 20 PLN netto250 PLN netto - Opcja wynajmu przyczepy wraz z samochodem i kierowcą.
Stan: W dyspozycji posiadamy 4 przyczepy Typu "A"