Przyczepa reklamowa w kształcie litery A 2w1 600×300 cm

   Jako pierwsi w Europie proponujemy klientom przyczepę zarówno z możliwością zamontowania plakatu Blueback (BB) jak i montażu banera reklamowego! To ogromny atut dla firm, które często zmieniają reklamy (zmiana promocji i oferty) bądź prowadzą kampanie w różnych odstępach czasowych jak agencje reklamowe.

   Dużym atut to swobodna możliwość demontażu banera bez jego uszkodzenia w celu założenia plakatu, a następnie ponowne założenie uprzednio zdjętej reklamy. Duży format powierzchni reklamowej sprawia, że jest ona bardzo widoczna z daleka. To istotne na trasach szybkiego ruchu lub dużych parkingach, gdzie kierowcy z pewnością zauważą przekaz reklamy, która będzie rzucać się w oczy.


   Wielofunkcyjność przyczepy „2 w 1” to tylko jedna z jej zalet. Kolejna to wysoka jakość wykonania certyfikowana przez CE i TÜV. Jedynym wymaganym dokumentem dla osoby prowadzącej samochodów z przyczepą jest prawo jazdy kat. B. Dzięki homologacji przegląd techniczny przyczepy wydawany jest bezterminowo.

System ładowania Panele Fotowoltaniczne - KMPolska
Światowa NOWOŚĆ 2014 roku.
    Jako lider w produkcji przyczep wprowadzamy innowacyjny system ładowania przez panele PV (Panele Fotowoltaniczne), który dzięki regulatorowi uzupełnią energię akumulatorów w przyczepach typu A wykorzystywaną do oświetlenia i nagłośnienia przyczepy. Panele są umieszczone na dachu przyczepy zapewniając maksymalny kontakt promieni słonecznych z powierzchnią paneli oraz największą efektywność procesu ładowania.

SPECYFIKACJA
Przyczepa lekka na kategorię "B"
Rama stalowa ocynkowana ogniowo
Przyczepa dociążona
Homologacja
Cztery nogi stabilizujące
GWARANCJA 12 miesięcy, do 3 lat
DANE TECHNICZNE
DMC 700 kg
Ładowność -
Długość powierzchni reklamowej 600 cm
Szerokość powierzchni reklamowej 300 cm
Koła 175/70 R13
Oś skrętna AL-KO lub KNOTT
INFORMACJE O PRODUKCIE
 
SPRZEDAŻ NOWEJ PRZYCZEPY
Cena: 6500 PLN netto
Czas oczekiwania: do 21 dni w przypadku braków magazynowych
Zakup przyczep: Przyczepy naszej firmy można nabyć na terenie Polski, Niemiec, Czech oraz Słowacji
 
WYNAJEM PRZYCZEPY REKLAMOWEJ
Cena: od 20 PLN netto
250 PLN netto - Opcja wynajmu przyczepy wraz z samochodem i kierowcą.
Stan: W dyspozycji posiadamy 4 przyczepy Typu "A"