Przyczepa reklamowa w kształcie litery C 300×140 cm

Niewielkich rozmiarów przyczepa typu „C” odznacza się nie tylko wysoką estetyką ale także funkcjonalnością. Jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które posiadają niewielką przestrzeń do ustawienia przyczepy bądź chcą ją umieścić na chodniku. Niewielki rozstaw osi pozwala na pozostawienie miejsca na chodniku, tak by nie utrudniać przechodnią przejścia. Taką przyczepą łatwo reklamować w ciasnych ulicach, tam gdzie przejazd nie należy do łatwych.

Dodatkowym plusem jest jej konstrukcji. Wygięcie powierzchni reklamowej na kształt litery „C” sprawia, że światło słoneczne rozkłada się na niej w taki sposób, że potencjalny klient odczyta ją idealnie. Nie powstaje wówczas tzw. „blik”, który uniemożliwia dogodne odczytanie treści. Powierzchnię przyczepy wykleja się wtedy bardzo tanimi plakatami. Pozwala to na w miarę częste podmienianie Bluebacka. Korzystają na tym najczęściej tacy klienci jak supermarkety, których promocja zmienia się np. co tydzień.

     Przyczepa jest wykonana z najlepszych surowców, których jakość potwierdzają certyfikaty TÜV i CE. Dzięki swojemu wykonaniu jest w stanie spełniać swą funkcję przez długie lata. By jeździć z taką przyczepą wystarczy prawo jazdy kat. B. Dożywotni przegląd techniczny zapewni załączona homologacja.

System ładowania Panele Fotowoltaniczne - KMPolska
Światowa NOWOŚĆ 2014 roku.
Jako lider w produkcji przyczep wprowadzamy innowacyjny system ładowania przez panele PV (Panele Fotowoltaiczne), który dzięki regulatorowi uzupełnią energię akumulatorów w przyczepach typu C wykorzystywaną do ładowania i nagłośnienia przyczep. Panele są umieszczone na dachu przyczepy zapewniając maksymalny kontakt promieni słonecznych z powierzchnią paneli oraz największą efektywność procesu ładowania.

SPECYFIKACJA
Przyczepa lekka na kategorię "B"
Rama stalowa ocynkowana ogniowo
Przyczepa dociążona
Homologacja
Cztery nogi stabilizujące
GWARANCJA 12 miesięcy, do 3 lat
DANE TECHNICZNE
DMC 450 kg
Ładowność -
Długość powierzchni reklamowej 300 cm
Szerokość powierzchni reklamowej 140 cm
Koła 165/70 R13
Oś skrętna AL-KO lub KNOTT
INFORMACJE O PRODUKCIE
SPRZEDAŻ NOWEJ PRZYCZEPY
Cena: 4000 PLN netto
Czas oczekiwania: do 21 dni w przypadku braków magazynowych
Zakup przyczep: Przyczepy naszej firmy można nabyć na terenie Polski, Niemiec, Czech oraz Słowacji
WYNAJEM PRZYCZEPY REKLAMOWEJ
Cena: od 20 PLN netto250 PLN netto - Opcja wynajmu przyczepy wraz z samochodem i kierowcą.
Stan: W dyspozycji posiadamy 4 przyczepy Typu "C"