Przyczepa reklamowa w kształcie litery C 504×238 cm

      Przyczepa o kształcie litery „C” jest dobrym rozwiązaniem, które zapewnia świetną prezentację reklamy! Wygięcie powierzchni reklamowej pozwala padającym na nią promieniom słonecznym równomierne rozłożenie. Zapobiega to tworzeniu się efektu „bliku”, który uniemożliwia stuprocentową czytelność.

      Format reklamy sprzyja poruszaniu się z nią w warunkach ulicznych bez jakichkolwiek utrudnień. Ten rodzaj przyczepy należy do jednych z najbardziej ekonomicznych w eksploatacji, gdyż plakaty, którymi się nią wykleja należą do najtańszych na rynku. To idealne rozwiązanie dla sklepów, firm, które zmieniają często ofertę.


    Przyczepa została wykonana z najlepszych materiałów, potwierdzają to certyfikaty TÜV i CE. Wyróżnia ją trwałość, solidność, masywność. Wystarczy aby kierowca ciągnący przyczepę był wyposażony w prawo jazdy kat. B. Przy zakupie właściciel dostaje homologację, dzięki której przyczepa będzie miała dożywotni przegląd techniczny.

System ładowania Panele Fotowoltaniczne - KMPolska
Światowa NOWOŚĆ 2014 roku.
    Jako lider w produkcji przyczep wprowadzamy innowacyjny system ładowania przez panele PV (Panele Fotowoltaniczne), który dzięki regulatorowi uzupełnią energię akumulatorów w przyczepach typu C wykorzystywaną do ładowania i nagłośnienia przyczep. Panele są umieszczone na dachu przyczepy zapewniając maksymalny kontakt promieni słonecznych z powierzchnią paneli oraz największą efektywność procesu ładowania.

SPECYFIKACJA
Przyczepa lekka na kategorię "B"
Rama stalowa ocynkowana ogniowo
Przyczepa dociążona
Homologacja
Cztery nogi stabilizujące
GWARANCJA 12 miesięcy, do 3 lat
DANE TECHNICZNE
DMC 450 kg
Ładowność -
Długość powierzchni reklamowej 504 cm
Szerokość powierzchni reklamowej 238 cm
Koła 165/70 R13
Oś skrętna AL-KO lub KNOTT
INFORMACJE O PRODUKCIE
 
SPRZEDAŻ NOWEJ PRZYCZEPY
Cena: 4800 PLN netto
Czas oczekiwania: do 21 dni w przypadku braków magazynowych
Zakup przyczep: Przyczepy naszej firmy można nabyć na terenie Polski, Niemiec, Czech oraz Słowacji
 
WYNAJEM PRZYCZEPY REKLAMOWEJ
Cena: od 20 PLN netto
250 PLN netto - Opcja wynajmu przyczepy wraz z samochodem i kierowcą.
Stan: W dyspozycji posiadamy 4 przyczepy Typu "C"