Zapoznając się z mapą naszych lokalizacji możesz skorzystasz z gotowego rozwiązania. Wybierając  najbardziej odpowiednie miejsce i wymiar. Zlecasz  grafikom wykonanie wizualizacji swojej reklamy w wybranym miejscu. Wybierając  wizualizację, która odpowiada Twoim wymaganiom. Ustalmy wspólnie termin montażu banerów oraz odbioru konstrukcji.
Wykorzystaj potencjał swojej działki , która znajduje się w dobrej lokalizacji. Wysyłając  nam wytyczne oraz lokalizację dokładną swojej działki ,nasi eksperci sprawdzą i dokładnie przeanalizują możliwości działki i dopasują odpowiedni wymiar Twojej nowej reklamy. Umawiając  się na wizję lokalną oraz spotkanie ,ustalimy warunki umowy oraz dogodny termin montażu konstrukcji.
Ustalimy również termin odbioru reklamy. Chcąc wybrać najlepszą lokalizację oraz dopasować konstrukcję do swoich potrzeb – znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce na reklamę. Informując nas , gdzie chciałbyś aby była Twoja reklama, nasi geodeci znajdą od 2-5 różnych lokalizacji, w obrębie podanym przez Ciebie. Decydując się z wyborem najlepszej  działki – dobierzmy wspólnie idealny wymiar reklamy. Przesyłając nam informacje, co chciałbyś aby znalazło się na Twoim banerze,  graficy przygotują dla Ciebie wizualizacje reklam na wybranej działce. Następnie ustalimy warunki współpracy oraz terminy montażu i ekspozycji oraz
określimy terminy odbioru konstrukcji reklamowej.

Jak działa Inteligentna Reklama?

Udostępnij
Data powstania :

Zobacz inne nasze wpisy:

Przewiń do góry