MEGABOARD

Konstrukcje reklamowe to tylko jedna z dziedzin, którymi zajmuje się nasza firma. Jesteśmy liderem w produkcji przyczep i busów reklamowych typu Backlight, wielkoformatowych konstrukcji reklamowych, wykorzystujących oświetlenie zasilane z energii odnawialnej oraz producentem i sprzedawcą innowacyjnych, ekologicznych elementów małej architektury typu ławki i ładowarki solarne Smartta.

Każdym z naszych produktów można zarządzać zdalnie! Produkowane przez nas urządzenia, poza Polską są wysyłane do 10 różnych krajów od 13 lat.

Nasz zespół cały czas pracuje nad nowoczesnymi i funkcjonalnymi systemami Smart City w połączeniu z outdoor advertising.

Nasze konstrukcje reklamowe nie tylko doskonale sprawdzają się przy drogach krajowych, trasach szybkiego ruchu czy autostradach. Klienci wybierają je również jako oznakowanie swojej firmy na terenie miasta, jako konstrukcje wolnostojące lub na budynkach w wersji billboardów. Dla naszych Klientów mamy szereg funkcjonalności, niespotykanych dotąd na rynku.

Zapytaj nas jak możemy Ci pomóc.

Konstrukcje_reklamowe_inteligentna_reklama

Wszystko robimy od podstaw. Sami opracowujemy dokumentację techniczną i budowlaną, produkujemy, fundamentujemy, montujemy.

Konstrukcje_reklamowe_inteligentna_reklama
Idealny stosunek wielkości do ceny! Średni koszt billbordu 504x238cm (12m2) to ok. 300zł /m-c /str. u nas megaboard 50m2 już od 299zł /m-c /str.
w wynajmie długoterminowym. Różnica? OGROMNA
Idealny stosunek wielkości do ceny! Średni koszt billbordu 504x238cm (12m2) to ok. 300zł /m-c /str. u nas megaboard 50m2 już od 299zł /m-c /str. w wynajmie długoterminowym. Różnica? OGROMNA
Podwyższona konstrukcja, optymalna wielkość, aby Twoja reklama była dobrze widoczna np. z autostrady. Średni koszt podobnego megaboardu to ok. 3000zł /m-c /str.
u nas już od 699zł/m-c /str.w wynajmie długoterminowym.
Podwyższona konstrukcja, optymalna wielkość, aby Twoja reklama była dobrze widoczna np. z autostrady. Średni koszt podobnego megaboardu to ok. 3000zł /m-c /str. u nas już od 699zł/m-c /str.w wynajmie długoterminowym.

Zapytaj nas o inne wymiary / możliwości - sam zdecyduj jak ma wyglądać Twoja konstrukcja – reklama

10 powodów dlaczego 
Jak to działa?

1. Nie martwisz się ubezpieczeniem konstrukcji – odpowiedzialność jest po naszej stronie.
2.
Otrzymujesz darmowe przeglądy techniczne nie tylko konstrukcji, ale również banerów.
3.
W przypadku wystąpienia usterek lub uszkodzeń to my zajmujemy się wymianą lub naprawą.
4.
Nie ponosisz ryzyka związanego z utratą wartości po zakończonej umowie.
5.
Możesz zwiększyć wymiar ekspozycji reklamy o dodatkowe m2.
6.
Brak dodatkowych opłat – bez zbędnych zobowiązań.
7.
Możesz zmienić lokalizacje reklamy w trakcie trwania współpracy.
8. Nie musisz martwić się warunkami atmosferycznymi w miejscu lokalizacji reklamy.
9. Gwarantujemy niezmienność raty według wcześniejszych ustaleń umownych.
10. Oszczędzasz czas i energię – wszystko zostawiasz nam!

Przykładowe realizacje

Przewiń do góry