Kontakt

Dane kontaktowe naszej firmy

Siedziba firmy

ul. Wyspiańskiego 48
42-160 Krzepice k/Częstochowy

500-600-803

500-600-823

biuro@inteligentnareklama.pl

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług? Skorzystaj z formularza kontaktowego.
Na twoją wiadomość odpowiemy najszybciej, jak to możliwe!

Backlight_LED_busyreklamowe_inteligentnareklama.pl

Formularz kontaktowy

  Znajdź nas na mapie

  Najczęściej zadawane pytania

  Tak. Możesz wskazać nam konkretną działkę, na której miałaby znaleźć się Twoja reklama, a my w ciągu tygodnia ją zamontujemy. Możemy również znaleźć działkę we wskazanym przez Ciebie obrębie.

  Standardowo do lokalizacji reklam przy DK wybieramy wielkości 9×6 lub 12×6 z podwyższeniami lub  bez. Natomiast przy trasach szybkiego ruchu oraz autostradach już decydujemy się raczej na wielkości od 15×6 w górę. Wtedy reklama jest odpowiednia do natężenia ruchu oraz szybkości przejazdów samochodów.

  Wystarczy, że podasz nam przybliżoną lokalizację np. Autostrada A1 przy Piekarach Śląskich, a my znajdziemy najlepsze propozycje, abyś mógł wybrać tą która najbardziej Cię zainteresuje. Jeśli będziesz chciał możemy stworzyć wizualizację, która będzie odwzorowywała wybraną przez Ciebie lokalizację 1:1 z Twoją rzeczywistą reklamą.

  Konstrukcje reklamowe często są wykonane z zwykłej stali węglowej pomalowanej proszkowo albo zwykłymi farbami aby ich koszt był dla Klienta jak najmniejszy. Nasza firma stawia na jakość. Chcemy aby każda konstrukcja wykonana przez nas służyła Klientom przez długie lata, dlatego używamy w ich produkcji nie tylko malowania proszkowego, ale również ocynku ogniowego w każdym elemencie konstrukcji megaboardu czy billboardu.

  Przewiń do góry

  Formularz kontaktowy