• Produkcja

  Reklama na budynkach

  Perfekcyjna do miejskiej dżungli

Co daje Ci reklama na budynkach?

Unikalna powierzchnia

Szyld z nazwą sklepu, kaseton z logo Twojej firmy, ogromna konstrukcja reklamowa na wysokość bloku, baner na rusztowaniu… Zwykła ściana, a tyle możliwości!

Realne, duże konwersje

26% odbiorców wchodzi na stronę internetową reklamowanego zewnętrznie produktu lub marki. Przy Social Mediach robi tak ok. 10%. Przy Google Ads ledwie 2-3%.

Lokalizacja w sercu miasta

Największe skupisko Twoich potencjalnych klientów? Oczywiście: w mieście. Setki odbiorców będą mijać Twoją reklamę codziennie w drodze do sklepu lub pracy.

Podprogowe oddziaływanie

Ludzie chętniej kupują w firmie, którą znają. Sztuczka polega na tym, by pokazać im reklamę kilkadziesiąt razy. Gdy szukają produktu/usługi — mózg sam podpowie Twoją firmę.

Reklama na ścianę jest dla Ciebie, gdy:

chcesz inteligentnie dotrzeć do klientów

siedziba Twojej firmy jest w mieście

chcesz wykorzystać potencjał Twojej elewacji

chcesz docierać głównie do przechodniów

chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość

Jakie reklamy na budynek u nas znajdziesz:

Inteligentne reklamy na budynkach przybierają różnorodne formy.
Popatrz, co może Cię zainteresować.

1

Standardowy baner

Banery na budynki to nasza specjalność! 

Standardowa wersja jest montowana bezpośrednio do ściany na linkę lub wkręty. Materiał jest napinany, aby reklama miała świetną prezencję. Twój przekaz marketingowy może podkreślić podświetlenie od zewnątrz. Prosta instalacja i typowe komponenty sprawiają, że cena tej reklamy na budynek jest niska. Stale widoczne elementy montażowe standardowego baneru powodują, że klienci o wiele chętniej wybierają wersję premium. (Patrz kolejny slajd)

2

Premium baner

Banery na budynki to nasza specjalność!

Wersja Premium jest montowana na stelażu, który tworzy dodatkową przestrzeń między reklamą a ścianą. Pozwala to na lepszą cyrkulację powietrza przy murze, jednocześnie gwarantując wytrzymałość konstrukcji. Stelaż sprawia, że reklama jest perfekcyjnie napięta. Nie zobaczysz najmniejszej zmarszczki! Możemy także sprawić, że nie zobaczysz elementów montujących – zastosujemy elegancką ramkę maskującą. Baner Premium można podświetlić od wewnątrz, co sprawia, że reklama na budynku przez całą dobę wygląda tak dobrze, jak obraz z telewizora.

3

Szyld reklamowy

Szyld reklamowy to Twój firmowy niezbędnik. Jest to najlepszy sposób, aby pokazać Twoim potencjalnym klientom, gdzie znajduje się siedziba Twojego przedsiębiorstwa. Umieszczony nad wejściem staje się wizytówką firmy. Świetnie sprawdza się w sklepach, punktach gastronomicznych i lokalach usługowych. Ta niewielka tablica reklamowa może być zabarwiona na dowolny kolor lub przezroczysta.

4

Kaseton na budynkach

Twój sklep lub lokal firmowy są w nietypowym miejscu? Trudno ja zauważyć? Wyjdź nieco poza ramy swojego budynku i postaw na kaseton. Ta niewielka powierzchnia reklamowa ma strukturę 3D, co pozwala pokazać się Twoim klientom bardziej. W kasetonie można zamontować podświetlenie, więc przekaz będzie widoczny także w nocy. Co więcej! Taką reklamę można obrócić o 90° względem budynku i jeszcze lepiej dotrzeć do odbiorcy.

U nas banery na budynki można wynająć

W inteligentnej reklamie nie trzeba być właścicielem powierzchni, ani kupować konstrukcji na własność.
Z nami możesz współpracować elastycznie!

 • Znajdziemy Ci najlepszą ścianę dla Twojej reklamy;

 • Wynajmiemy inteligentną konstrukcję reklamową;

 • Przygotujemy projekt i wykonamy montaż;

 • Możesz zmieniać wielkość i lokalizację reklamy w trakcie trwania umowy;

 • Zajmiemy się konserwacją Twojej reklamy;

 • Nie martwisz się ubezpieczeniem – odpowiedzialność spoczywa na nas;

 • Im dłużej z nami jesteś, tym więcej zyskujesz!

Dlaczego warto inteligentnie reklamować z nami?

Nasza elastyczność sprawia, że od lat pomagamy przedsiębiorcom i osobom fizycznym z różnych branż skutecznie wypromować produkty, usługi oraz idee.
Potrafimy dostosować nasze narzędzia do potrzeb zamawiającego.Najczęściej z naszych reklam zewnętrznych korzystają:

Porozmawiajmy o Twojej inteligentnej reklamie

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.