• Megaboardy/Gigaboardy

  Pokaż MEGAwartość Twojej firmy

  Reklamuj się GIGAntycznie.

Co dają Ci megaboardy i GIGAboardy??

Całą uwagą klientów

Rozmiaru mega-GIGA nie pominie nikt. Nie sposób nie spojrzeć na tak ogromną reklamę. Oczy same podążą w kierunku Twojej tablicy – WYKORZYSTAJ TO.

Realne, duże konwersje

26% odbiorców wchodzi na stronę internetową reklamowanego zewnętrznie produktu lub marki. Przy Social Mediach robi tak ok. 10%. Przy Google Ads ledwie 2-3%.

Nieograniczoną kreatywność

Niech rozmiar już nigdy Cię nie ogranicza. Miej rozmach i zrób kampanię reklamową, jakiej nie miał w Polsce nikt! Uwolnij potencjał Twojej firmy!

Imponujący rozmiar

Największy format, który będzie widoczny w każdych warunkach – nawet z bardzo daleka. Świetnie sprawdza się przy autostradach i drogach ekspresowych.

Megaboardy i GIGAboardy są dla Ciebie, gdy:

chcesz mieć reklamę przy autostradzie lub drodze ekspresowej

masz firmę daleko od drogi

chcesz reklamę o wielkości powyżej 18 m2

chcesz, aby nośnik był widoczny z odległości powyżej 30-50 m

chcesz konkretnie zwrócić uwagę na swoją markę

Czym się różni mega od GIGA?

Zastanawiasz się najpewniej, co różni inteligentny megaboard od GIGAboardu.
Oczywiście – rozmiar ma znaczenie. Zobacz, co jeszcze:

Megaboardy

Megaboard to tablica reklamowa, która ma wymiar powyżej 6 × 3 m, ale mniejszy niż 18 × 6 m. Konstrukcję tę dobrze widać już z 30 m od trasy. Świetnie sprawdza się na drogi ekspresowe oraz autostrady. Konstrukcja megaboardu jest osadzona na kilku krótkich lub długich nogach (w zależności od Twoich potrzeb i warunków otoczenia). Baner może być podświetlony lampami zamieszczonymi nad reklamą.

Gigaboardy

GIGAboard to ogromna tablica reklamowa, która ma wymiar powyżej 18 × 6 m (to tyle, co ⅔  boiska do siatkówki). Baner jest świetnie widoczny z odległości powyżej 50 m. Ten nośnik to prestiż sam w sobie: gigantyczna konstrukcja umieszczona na eleganckiej nodze… Aż kusi, żeby spojrzeć! Nośnika nie sposób przeoczyć, nawet jeśli jest położony dość daleko od autostrady, drogi ekspresowej, czy po drugiej stronie jeziora. Konstrukcja ta pozwala na podświetlenie od góry, dołu, a także – wewnątrz! To ostatnie sprawia, że każdy centymetr reklamy jest perfekcyjnie widoczny, jak w telewizorze.

U nas konstrukcje mega-GIGA można wynająć

W inteligentnej reklamie nie trzeba być właścicielem gruntu, ani kupować reklamy na własność.
Z nami możesz współpracować elastycznie!

 • Znajdziemy Ci najlepszy grunt dla Twojej reklamy;

 • Wynajmiemy inteligentną konstrukcję reklamową;

 • Przygotujemy projekt i wykonamy montaż;

 • Możesz zmieniać wielkość i lokalizację reklamy w trakcie trwania umowy;

 • Zajmiemy się konserwacją Twojej reklamy;

 • Nie martwisz się ubezpieczeniem – odpowiedzialność spoczywa na nas;

 • Im dłużej z nami jesteś, tym więcej zyskujesz!

Inteligentny megaboard lub GIGAboard – do podziału!

Marzy Ci się ogromna reklama, ale czujesz, że Cię na nią nie stać? Współpracujesz z wieloma firmami lub masz wspólnika? Inteligentnie się składa! U nas billboard można podzielić!

Każda nasza konstrukcja składa się z niezależnych modułów o wielkości 3 × 6 m. Możemy dowolnie je łączyć w pionie i w poziomie, a także obracać. Pozwala to tworzyć zarówno typowe wymiary konstrukcji reklamowych (9 × 6, 18 × 6), jak i te bardziej indywidualne.

Taką powierzchnię reklamową możemy łatwo podzielić między kilku reklamodawców. Każdy z nich wykorzysta świetną lokalizację i wielkość mega-GIGA. To znacznie obniża koszty i daje ogromne możliwości do tworzenia kreatywnych kampanii reklamowych. Podziel się billboardem i zyskaj reklamę – inteligentnie!

Dlaczego warto inteligentnie reklamować z nami?

Nasza elastyczność sprawia, że od lat pomagamy przedsiębiorcom i osobom fizycznym z różnych branż skutecznie wypromować produkty, usługi oraz idee.
Potrafimy dostosować nasze narzędzia do potrzeb zamawiającego.Najczęściej z naszych reklam zewnętrznych korzystają:

Porozmawiajmy o Twojej inteligentnej reklamie

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.