Rynek reklam outdoorowych wciąż się rozwija, a producenci wymyślają coraz to nowe rozwiązania reklam montowanych przy drogach krajowych, trasach szybkiego ruchu czy autostradach. Wynajem to najlepsza forma reklamowania się dla Klientów, a już na pewno jest to wygodniejsza forma reklamy outdoorowej.

Wynajmując nasze konstrukcje Klient nie musi martwić się ubezpieczeniem konstrukcji oraz przeglądami technicznymi nie tylko konstrukcji , ale również banneru. W przypadku wystąpienia usterek lub uszkodzeń, to my zajmujemy się dostarczeniem nowego nośnika lub naprawą obecnego. Nie zostaje również poniesione ryzyko związane z utratą wartości po zakończonej umowie.

Dodatkowo każdy Wynajmujący może zwiększyć wymiar ekspozycji reklamy o dodatkowe m2 nawet podczas trwania ekspozycji. Zawsze obowiązuje 12 miesięczna gwarancja na baner. Klient może również stwierdzić, że w danej lokalizacji reklama nie przynosi oczekiwanych zysków i wtedy możliwe jest przeniesienie konstrukcji w inne wybrane przez Klienta lub przygotowane przez naszą firmę, miejsce.  

W przypadku zakupu nie ma tak rozbudowanych możliwości. Konstrukcja z dniem podpisania odbioru przechodzi na własność Kupującego i choć zawsze na konstrukcje przygotowana jest odpowiednia gwarancja, wszystkimi przeglądami technicznymi zajmuje się Właściciel.

Dlaczego wynajem to najlepsza forma reklamowania się dla Klienta?

Udostępnij
Data powstania :

Zobacz inne nasze wpisy:

Przewiń do góry