Rynek reklam outdoorowych wciąż się rozwija, a producenci wymyślają coraz to nowe rozwiązania reklam montowanych przy drogach krajowych, trasach szybkiego ruchu czy autostradach. Wynajem to najlepsza forma reklamowania się dla Klientów, a już na pewno jest to wygodniejsza forma reklamy outdoorowej.

Wynajmując nasze konstrukcje Klient nie musi martwić się ubezpieczeniem konstrukcji oraz przeglądami technicznymi nie tylko konstrukcji , ale również banneru. W przypadku wystąpienia usterek lub uszkodzeń, to my zajmujemy się dostarczeniem nowego nośnika lub naprawą obecnego. Nie zostaje również poniesione ryzyko związane z utratą wartości po zakończonej umowie.

Dodatkowo każdy Wynajmujący może zwiększyć wymiar ekspozycji reklamy o dodatkowe m2 nawet podczas trwania ekspozycji. Zawsze obowiązuje 12 miesięczna gwarancja na baner. Klient może również stwierdzić, że w danej lokalizacji reklama nie przynosi oczekiwanych zysków i wtedy możliwe jest przeniesienie konstrukcji w inne wybrane przez Klienta lub przygotowane przez naszą firmę, miejsce.  

W przypadku zakupu nie ma tak rozbudowanych możliwości. Konstrukcja z dniem podpisania odbioru przechodzi na własność Kupującego i choć zawsze na konstrukcje przygotowana jest odpowiednia gwarancja, wszystkimi przeglądami technicznymi zajmuje się Właściciel.

Dlaczego wynajem to najlepsza forma reklamowania się dla Klienta?

Udostępnij
Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Data powstania :

Zobacz inne nasze wpisy:

Przewiń do góry